TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

 Poyraz Network, 2015 tarihinde Poyraz Ağ Ekipmanları Bilg.Elektronik Elek.Özel Eğt.San.ve Tic.Ltd Şti. ticari unvanıyla Kocaeli'de kurulmuştur.
       Poyraz Network; son yıllarda Türkiye’de hızla yayılan başta internet servis sağlayıcı firmalarına ardından kamu ve özel sektör şirketlerine ürün temin etmek amacıyla kurulmuştur. Ürünlerin yanı sıra mevcut şirketlere gerekli teknik desteği ve teknik donanımı sunabilmek asıl amaçlarındandır.

"Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!"

        Poyraz Network olarak bünyemizde tecrübeli personeller ile hizmet vermekteyiz. Öncelikle siz değerli müşterilerimizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda en doğru çözümü en uygun maliyette sizlere sunuyoruz. Yaşadığımız çağda en önemli unsurun “zaman” olduğunun farkındayız. Talep ettiğiniz ürünleri en kısa bir sürede tarafınıza ulaştırmak için durmadan çalışıyor ve satın aldığınız ürünlerin memnuniyeti için desteğimizi esirgemiyoruz. Biliyoruz ki: Network sektöründe başarı: Hırs ile yanlış yönlendirmelere sebebiyet vererek daha fazla kârı elde edebilmek değil; dinleyerek, anlayarak ve en doğru şekilde yönlendirerek, arkamıza müşterilerimizin güvenini alarak ilerleyebilmektir.
Üretici Firmalar ile Sıkı İşbirliği İçerisindeyiz!
       Poyraz Network; MikrotikMimosa NetworksIgniteNetRF ElementsCable FreeExtralink ve Deltalinkfirmalarının Türkiye'de ki Master Distribütörü konumundadır. Ayrıca Ubiquiti (UBNT) markasının ürün temini konusunda Türkiye pazarı temsilcilerindendir.  
       Poyraz Network, tüm ISS firmaları ve diğer kurumsal şirketler için fiyat politikaları ve kalite güvencesi temin etmiş ve böylelikle piyasada güvenli alışverişin adresi durumuna gelmiştir.  
       Kurulduğu zamandan bugüne kadar tek hedefi ülkesi, müşterileri, iş ortakları ve bayileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedeflemiş, müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş ve müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliği olmuştur. Kendini yenileyen, teknolojiyi yakından takip edip dünya teknolojisini Türkiye’ye sunan yenilikçi bir firmadır.

    ***   Üstün iş ahlakı, dürüst çalışma ilkeleri ve müşreti memnuniyeti her zaman temel ilkemiz kalacaktır… ***

 

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Geleceğe liderlik yapmak. Küresel şirket olmak. Müşteri memnuniyetini tam sağlamak. Müşterilerinin gelecek ihtiyaç ve beklentilerine ışık tutacak çalışmalar yapmak. Bütünsel kalite kültürünü yaygınlaştırmak. Uluslar arası piyasalara açılıp etkin olmak. Paydaşlarının sayısını ve niteliğini artırıcı faaliyetlerde bulunmak. Çalışanların sosyal standartlarını artırmak. “Vizyonumuz; müşterilerinin gelecek ihtiyaç ve beklentilerine ışık tutacak çalışmalar eşliğinde bina iletişim ve güvenlik sektöründe bütünsel kalite kültürü ile hareket eden, yerel pazarlarda öncü, küresel şirket olma yolunda hızla ilerlemeyi hedef edinmiş, insanların keyif ve heyecanla çalıştığı bir organizasyon olmaktır.”

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Bütünsel kalite kültürünü paydaşları arasında yaygınlaştırmak. Müşteri segmentlerinin istediği uygunlukla çözümleri ve ürünleri, müşterilerimizin istediği kalitede, maliyette ve yerde sunmak. Müşterileri beklentilerine ve sorunlarına hızlı çözüm üreterek bina iletişim ve güvenlik sistemleri konusunda lider kuruluş olmak. Kaynakları yöneterek, verimliliği arttırarak ürün ve hizmetlerimizin müşterilerimize daha uygun maliyette ulaşmasını sağlamak. Müşteri, pay sahipleri, çalışan, tedarikçi, toplum ve çevre adına kurumun devamlılığını, sürdürülebilirliğini büyüyerek sağlamak ve daha çok insana hizmet vermek. Çalışanlarının, müşterilerinin, tedarikçilerinin bilgi ve becerilerini arttırmak.